Politikalarımız;

 • Bilgi Güvenliği dahilinde, sürekli gelişme ve iyileşmeyi sağlamaya yönelik, yasal ve düzenleyici gereksinimleri ve müşteri sözleşmelerine ilişkin güvenlik yükümlülüklerini dikkate alarak hizmet sağlamayı taahhüt etmek,
 • Risk değerlendirmesi ve risk yönetimi esaslı sürdürülebilir bir bilgi güvenliği sistemi uygulamak,
 • Bilgi varlıklarının bütünlük, gizlilik, erişilebilirliklerinin ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin sürdürülebilirliğini sağlamak,
 • Müşteri ve diğer paydaşlar ile olan hizmet alma ve verme süreçlerinde Bilgi Güvenliği yükümlülüklerini dikkate alarak iş yapmak,
 • Bilgi güvenliğiyle ilgili Faraj Halı’yı ilgilendiren herhangi bir ihlal durumunda +90 342 323 23 29 numaralı telefonu arayınız veya info@farajcarpet.com hesabına mail atınız.
 • Firmamız gizlilik, bütünlük ve tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarını korumayı taahhüt etmektedir. Bilgi ve bilgi güvenliği gereksinimleri kurumsal hedeflerimiz ile aynı doğrultuda olacaktır. Firmamız yönetimi değişime açık, iyi eğitim almış, konusunda yetkin personel istihdamı sağlayacak ve sektör içerisinde rakiplerimizle rekabeti sağlayacak finansmanı sağlamak, yeterli donanım ve altyapıyı bulunduracaktır. Bu altyapı ve personel ile birlikte gerekli finansmanda sağlanacaktır. İş sürekliliği ve acil durum planları, veri yedekleme prosedürleri, virüslerden ve bilgisayar korsanlarından sakınma, erişim kontrol sistemleri ve bilgi güvenliği ihlal bildirimi temel faaliyetlerimizin temel taşlarını oluşturacaktır.Yapılan risk değerlendirmeleri sonucunda elde edilen açıklıklar ve tehditler bertaraf edilerek müşteri ve personelimizin bilgilerine güvenli erişim sağlanacaktır.

 

Kalite Politikamız;

 • Faraj  Halı olarak; kalite bizim kurumsal kimliğimizin en önemli yapı taşıdır. Kalite ile birlikte iyi işçilik, hızlı ve artan üretim; bununla birlikte insan sağlığı ve çevre temizliği de ön planda tutularak hem ülkemiz içerisinde, hemde uluslararası arenada bir kalite portföyü oluşturmak; aynı zamanda müşteri memnuniyeti sağlayarak halı üretiminin gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal yapımız; müşterilerimize verdiğimiz güvenirliliği taahhüt etmektedir.

Gizlilik Politikamız;

 • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu
  Aydınlatma Metni
 • Bu aydınlatma metni Kişisel verilerin korunması kanunu çerçevesinde Faraj Halı & Tekstil San. Ve Tic Ltd. Şti tarafından hazırlanmıştır.
 • Hizmet binamız içerisindeki giriş kapıları, bina dış cephesi, yemekhane, kafeterya, ziyaretçi bekleme salonu, otopark, güvenlik kulübesi ve kat koridorları hizmet alanında bulunan tüm güvenlik kameraları vasıtasıyla ve bina güvenliğinin sağlanması amacıyla görüntü kaydı yapılmakta ve kayıt işlemi Güvenlik birimi tarafından denetlenmektedir.
  Ziyaretçi giriş-çıkışlarının kontrol edilmesi, ziyaretçilerin kime/nereye geldiklerinin belirlenmesi ve bina güvenliğinin sağlanması amacıyla kişisel verileriniz fiziksel güvenlik birimi tarafından kaydedilmektedir.
 • Şirket tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve icrası;
  Şirket’in ticari ve/veya iş stratejilerinin planlanması ve icrası; Şirket tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimlerimiz tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi amacıyla müşteri ve tedarikçilerin ticari ve kişisel verileri tutulmaktadır.
  Şirket’in insan kaynakları politikaları ve süreçlerinin planlanmasının ve icra edilmesi amaçlarıyla çalışanların özlük dosyalarında verileri tutulmaktadır. Ayrıca ilerleyen süreçlerde ihtiyaç duyulduğu takdirde tekrar değerlendirmek için özgeçmiş bilgileri muhafaza edilmektedir.
 • Söz konusu kişisel veriler hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuatı gereği talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir.
  Müşteri ve tedarikçi kişisel verileri Şirket tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi, işbirliği oluşturulması ve Şirket’in ve şirket’le iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temini amaçlarıyla; bayilerimize, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize, hissedarlarımıza, iştiraklerimize, kanunen yetkili kamu kurumları ile paylaşılmaktadır.